top of page
bina-yeni-1_edited_edited.jpg

Hakkımızda

  1973 yılında başlamış olduğumuz iş hayatını 1985 yılında kurumlaştırarak ulaştığımız bilgi ve birikimin vermiş olduğu güven ile 1996 yılında  kurmuş olduğumuz Asya plastik ve kalıp sanayi sektöre girdiğinden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Firmamız geçen zaman içersinde sektöründe lider konumda yer alan kuruluşların arasında kendini hep daha ileri getirmenin yollarını aramakta  hızlı, güvenilir,kalitenin getirmiş olduğu başarıyla konumunu daha iyi seviyelere taşımanın gururu içersindedir.

Asya plastik ve kalıp kurulduğu bugünden yana gerek yurt içinde gerek yurt dışında bir çok firmayla çalışmış ve onların güvenini kazanmıştır.Yurt içinde ve yurt dışında süreklilik bizim anlayışımız olmuş ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz ürünlerimizi teslim aşamasından sonrada takibini sınırsız hizmetimizle devam etmekteyiz.

 

     Şirketimizin başarılı konumu bizi seçilir hale getirmiş,dünyanın her tarafına  gerçekleştirdiğimiz ihracatlar ile ülkemizin sadece yurt içinde değil, yurt dışında da başarılı olduğunu tüm dünyaya göstermiş olduğumuzu sevincini yaşamaktayız.Asya Plastik ve Kalıp sanayi plastik kalıp sektöründe süreklilik ve yenilikde tasarımda ve üretimde lider firmalar arasında en iyi konuma  gelebilmek için gelişmesini devam ettirecektir.
 

 

      Firmamız 3000 m2 alanda deneyimli yönetim kurulu,güçlü kalıphane ve cnc kadrosu  olan, konusunda eğitimli ve uzman personeli ile müşteri potansiyelini sürekli arttırarak ilerlediğimiz bu yolda her geçen gün tecrübe sahibi olan firmamız sektöründe  gerek müşterilerini gerekse zenginleşmekte olan ürün geliştirme kalitesini arttırak ülkemize ve dünya insanına kaliteli hizmet vermeye devam edecektir. 
Amacımız her işimizi kaliteli,her müşterimizi memnun bırakmak.Müşterilerinizin bize duymuş olduğu güveni vermiş olduğumuz hizmet kalitesiyle daha ileri taşıyabilmek.

Değerlerimiz

“Müşteri Veli Nimettir” Sözü Bizim İçin İlk Sıradadır

• Güler yüzlü servis
• Sonsuz kalite
• Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve servis dizaynı

 

Doğruluk ve Güvenilirlik

Asya Plastik Ve Kalıp olarak müşterilerimizi şirket ort ağı gibi görürüz.
Müşterilerimizle uzun yıllar ilişkiler yaşamak adına;

• Dürüst bir şekilde iletişim
• Kurallar çatısı altında davranma
• Verilen sözleri zamanında yerine getirme

Çalışan Memnuniyeti ve Profesyonelliği

 

• Başarılarımızın en büyük etkisi çalışanlarımızdan oluşmaktadır.
• Çalışanlarımız için geliştirici, eğitici bir çalışma ortamı sağlayabilmek adına;

• İş sağlığı ve İş Güveliğini ilk sırada tutma
• Ekip çalışması ve sürekli sıcak ortamı sağlama
• Ödüllerinde süslediği ve şirketin büyümesine katkıda bulunacak eğitimler sağlama

bottom of page